O nas

Firma MARTECH Mariusz Uba to wysoka jakość i pełen profesjonalizm. Od 2001 roku świadczymy usługi instalatorskie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i ościennych. Specjalizujemy się w instalacjach wykorzystujących odnawialne źródła energii. Nasza pasja i zaangażowanie w pracę gwarantują pełną satysfakcję z wyboru firmy MARTECH. Pompy ciepła w Bydgoszczy i Toruniu od lat wykonujemy kompleksowo i z najwyższej jakości elementów. Instalacje grzewcze dobieramy po dokonaniu niezbędnych obliczeń cieplno-przepływowych aby stworzyć idealne systemy grzewcze. Wieloletnie doświadczenie i regularne szkolenia połączone z dyscypliną ograniczają błędy wykonawcze do minimum. Nasi fachowcy to specjaliści od nowoczesnych instalacji grzewczych, sanitarnych oraz wentylacji dla budynków mieszkalnych oraz obiektów przemysłowych.

Instalacje pompy ciepła łączymy z ogrzewaniem podłogowym w systemie purmo na 10-letniej gwarancji lub/i dostosowanymi do systemu, grzejnikami.

Jesteśmy dystrybutorami szwedzkich pomp ciepła IVT zapewniając montaż, opiekę gwarancyjną oraz wieloletni serwis pomp ciepła. Do zakresu naszych prac można zaliczyć również modernizacje istniejących systemów grzewczych oraz wykonywanie instalacji sanitarnych oraz wentylacji.

Na życzenie klienta wykonujemy instalacje grzewcze oparte na pompach ciepła czy też nowoczesnych kotłach grzewczych takich firm jak: Vaillant, Budrus, De Dietrich.

Adres
MARTECH Mariusz Uba
ul. Ptasia 2
Zamość
89-200 Szubin

Właściciel - Mariusz Uba:
608 183 233

Biuro / serwis:
601 396 767

Brygadzista instalacji
Sławomir Uba:

662 102 569

Manager
Katarzyna Mańka:

695 397 000

E-mail: martech77@wp.pl

Aktualności

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej "TEO"

W dniach 2-3 kwietnia 2016 r. (w godzinach 10.00-17.00) nasza firma będzie wystawiała swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej "TEO".  Stoisko B10. VI Targi Energii Odnawialnej TEO, odbywać się będą na obiektach nowej hali Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego na t...

Więcej